Cena služeb

Cena mých služeb je věcí individuální nabídky. Rámcově 1 hodina fotografování na svatbě odpovídá 1100 KčPozor ale, v sazbě je zahrnuto i mnohahodinové zpracovávání fotografií v počítači! Takže když uvážíte, že jsou balíčky svatebního focení u jiných profesionálů běžně v prodeji za deset až dvacet tisíc korun, hodinová sazba se vám velmi vyplatí. Třeba mě budete potřebovat jen na dvě na tři hodiny. V případě celodenního focení, dokumentování svatby od příprav až po večerní zábavu, započítávám slevu.
K ceně se naopak připočítávají cestovní náklady. Asi chápete, že vypravit se na druhý konec republiky je časově a energeticky náročnější než fotit v Ostravě, ve Šternberku nebo v Karviné, kde jsem doma. Množství dodávaných obrázků je v případě osmihodinového focení cca 200 ks, tzn. plus mínus 25 ks/hodinu.
Záleží jen na vás, kolik z neopakovatelných chvil a atmosféry se rozhodnete zachytit a uchovat. A potažmo jestli vůbec. Jako fotograf nesmírnou hodnotu jedinečných životních okamžiků znám. Vůbec ji nelze kvantifikovat. Pokaždé, když na světě obyčejný člověk při pohledu nazpět zalituje rozhodnutí nenajít si fotografa, zmocní se mě lítost. Proto ukazovat prostřednistvím krásných fotek, že ty chvíle stály za to, chápu jako poslání.

Po zarezervování termínu a časového okna od vás budu vyžadovat odečitatelnou finanční zálohu.